Neem 60 kapsúl Organic India

PDFTlačiťEmail
Prírodný bylinný prípravok na vírusy, baktérie, zápaly, akné
Neem 60 kapsúl Organic IndiaNeem 60 kapsúl Organic India
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,90 €
Zľava
Popis
Neem 60cps Organic India

Neem je prírodný bylinný prípravok napomáhajúci k lepšej obranyschopnosti organizmu pred baktériami, vírusmi a plesňami. Napomáha proti zápalovým procesom, pri probémoch s pokožkou (akné), priaznivo ovplyvňuje dýchacie a močové cesty a pôsobí proti črevným infekciám.
Je vhodný pri únave, chronických zápaloch močových a dýchacích ciest, horúčkach, nachladnutí, bolestiach hrdla, chrípke, bakteriálneho aj parazitického a kvasinkového pôvodu. Očistný účinok je tiež spojený s veľmi priaznivým účinkom na kožné problémy, hlavne zápalového a infekčného typu. Vhodné je užívanie pri akné, ekzémoch, lupinách a alergickej dermatitíde.

Zloženie: Neem – Zederach indický (Azadirachta indica) listy 300 mg, jemné vetvičky 15 mg, kvety 10 mg, kapsuly z rastlinnej celulózy

Balenie: 60 vegetariánskych bezlepkových kapsúl

Konzumácia: 1 až 2 kapsule dvakrát denne spolu s jedlom. Vhodné užívať najmenej jeden mesiac.

Tehotným a dojčiacim ženám a deťom sa odporúča užívanie konzultovať s lekárom.

Bylinky použité v tomto výrobku boli vypestované na ekologickej farme v Indii a spĺňajú prísne certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva. Na Slovensku je výrobok registrovaý na Úrade verejného zdravotníctva, čo zaručuje čistotu ich zloženia a zdravotnú nezávadnosť.

Krajina pôvodu: India

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.